Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

Sizin İçin Çözümlerimiz

POSSİ YAZILIM

Cafe Ve Restoran Yazılımları

Possi Sizin en büyük yardımcınız olarak. Sektöre farklı bir bakış ilkesiyle firmanıza yönelik çözümler sunmaktayız. Ücretsiz demo ve tanıtım için lütfen bizimle irtibata geçin. En kısa sürede ziyaretinize gelelim.

İncele

PAKET TAKİP

Caller ID, FCT Sistemleri

Paket Takip Sistemi basitce açıklayacak olursak, size gelen paket siparişlerini yetkili elemanınıza barkod ile tanımlayıp sistemde tahsilat yapılana kadar borçlu olarak görünür. buradaki amaç kargaşayı ve hesapları karıştırmadan neyn nereye gittiğini anlamaktır. Caller Id ile arayan numara ekranınıza gelir, kayıtlı değilse kaydedebilirsiniz. Size zamandan kazandırır.FCT teknolojisi ise birden fazla telefon kullanıyorsanız hepsinin aynı anda cevap verebilme özelliğdir. Unutmadan YemekSepeti Entegrasyonu sayasinde oradan gelen siparişlernizde kendi sisteminize dahil olup farlı farklı program kullanmamuış olursunuz.

DONANIM

Pos PC, Fiş Yazıcı, Barkod Okuyucu

Yazılım ne kadar iyi olursa olsun , yazılımı çalıştıracak arkaplanda sizi aksatmayacak donanıma ihtiyaç vardır. Bu sebeple ihtiyaç duyabileceğiniz tüm donanımlar firmamız tarafında size sunulmuştur. Günümüzde cafe sektöründe yaygın olarak kullanılan POS PC'ler, Fiş yazıcılar, Terminaller ve bunların teknik yapılandırması tarafımızca sağnlanmakta. Tüm kablolama işlemleriniz ve Elektrik aksamlarınızın bakım ve kontrolleri iin aramanız yeterli.

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Kamera, Parmak Okuyucu, Uzaktan Takip

Güvenlik hem yasal olarak hem de sizin içinizin rahat olması için elzem bir durum. Kamera takip sistemi ile uzaktan işyerinizi kontrol altnda tutabilirsiniz. Parmak okuyucu, yüz tanıma sistemleri ile personel takip sağlayabilirsiniz.

WEB SİTESİ

Kurumsal Ve E-Ticaret

Firmanız için tanıtımında çok önemli bir yere sahip olan ve İş yeri karizması diye adlandırdığımız Web Sitesi olmazsa olmazdır. Size de en uygun bir site için vakit kaybetmeyin.